Rüyada yeşil elma ikram edilmesi

Rüyada yeşil elma ikram edilmesi gözünü para hırsı bürüyeceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, sebep olacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, iç sıkıntısına işaret eder.

Rüyada yeşil elma ikram edilmesi gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin sözlerine dikkat etmeli, attıkları adımlara göre kendi hamlenizi yapmalısınız.

Rüyada yeşil elma ikram edilmesi dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada yeşil elma ikram etmek çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada elma ağacından yeşil elma koparmak başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada elma ikram edilmesi diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada elma suyu ikram etmek insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, ruhani önderlik yapacağına inanılır.

Rüyada misafire elma ikram etmek hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elma ikram etmek kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı elma ikram etmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments