Rüyada yeşil jel görmek

Rüyada yeşil jel görmek tabiri caizse can bulacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, istediği evde oturacağına, hayırlı başlangıçlar yapacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına inanılır.

Rüyada yeşil jel gördüyseniz:

  • Maddi konularda fazla iyimser olmak veya güvenilmez kişilerle hareket etmekse, sıkıntı yaratabilir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, elde edilen nasibin artacağına işarettir.

Rüyada yeşil yeşil görmek ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yer verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil top sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil helikopter onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, hayırlı ve güzel olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil fincan işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil kan görmek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.