Rüyada yeşil mum görmek

Rüyada yeşil mum görmek geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil mum gördüyseniz:

  • İyi tanımadığınız kişilerden gelebilecek olumsuz yaklaşımlar, ortamdan istediginiz zevki alamamanıza sebep olabilir.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil yeşil görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına yorulur.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek işinin yoluna gireceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine delalettir.

Rüyada yeşil yer yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil top elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil bataklık problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, hayırlı günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil bıçak bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil bit görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments