Rüyada yeşil pul görmek

Rüyada yeşil pul görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına işarettir.

Rüyada yeşil pul gördüyseniz:

  • Başkalarını memnun ya da ikna etme yerine, kendinizin ikna olup olmadığınızı dikkate almalısınız.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yeşil görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına inanılır.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, kendisini ve başarılarını kıskanan insanlarla tartışma yaşayacağına işarettir.

Rüyada yeşil top sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına yorulur.

Rüyada yeşil yer yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, çok daha mutlu olunacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil sulamak sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına yorulur.

Rüyada yeşil göz farı kişiye hep umut olacağına, kendisini keşfedeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil horoz eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments