Rüyada yılanı öldürmek görmek

Rüyada yılanı öldürmek görmek sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanı öldürmek gördüyseniz:

  • Meslek hayatınız başta olmak üzere bütün ilişkilerinizde açıklığa yer vermeli, gizlilikten kaçınmalısınız.

Rüyada yılanı yakarak öldürmek bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine tabir olunur.

Rüyada yılanı baltayla öldürmek makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, ekmek kapılarının kapanacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük bir yılanı öldürmek kredi çekileceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada yılanı ağzıyla öldürmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada yılanı kafasından öldürmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına yorulur.

Rüyada engerek yılanı öldürmek sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, isabetli adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanı başkasına öldürmek mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine rivayet eder.

Rüyada yılanı vurarak öldürmek zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments