Rüyada yıldızların kaydığını görmek

Rüyada yıldızların kaydığını görmek başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıldızların kaydığını gördüyseniz:

  • Elinize para geçebilir veya yüklü miktarda bir ödeme yapabilirsiniz.

Rüyada yıldızların kaydığını görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada tüm yıldızların kaydığını görmek engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına delalet eder.

Rüyada bütün yıldızların kaydığını görmek çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıldızların yok olması aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine tabir olunur.

Rüyada yıldızların düştüğünü görmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına delalettir.

Rüyada yıldızların parladığını görmek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada yıldızların üzerine düşmesi hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine inanılır.

Rüyada yıldızların çarpıştığını görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments