Rüyada yoğurdun dökülmesi

Rüyada yoğurdun dökülmesi iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, feraha ereceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurdun dökülmesi gördüyseniz:

  • Şimdilik küstürülmüş bir tarafın görmezden gelinmesi gerekebilir.

Rüyada yoğurdun dökülmesi sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yoğurdun kesildiğini görmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yoğurdun mayalandığını görmek yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yoğurdun kaymağını görmek anne babanın bu sayede mutlu olacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada yoğurdun içinden kıl çıkması verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada yoğurdun suyunu içmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, sağlığının da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yoğurdun taştığını görmek güzel günlerin sona ereceğine, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yoğurdun içinde fare görmek hayat boyu isteklerine ulaşacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.