Rüyada yorgan açmak

Rüyada yorgan açmak birlikte çeşitli işlere girileceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorgan açmak gördüyseniz:

  • Dikkatli olmalısınız.

Rüyada yün yorgan katlamak sorunların yakında son bulacağına, hayatının iplerini eline alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yorgan diktirmek deyim yerindeyse paranın pul olacağına, moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına delalettir.

Rüyada yorgan görmek istediklerini elde etmeyi başaracağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada yorgan yastık ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine inanılır.

Rüyada yorgan ölçmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine işarettir.

Rüyada yün yorgan asmak ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada yorgan yıkatmak gayretlerinin ödüllendirileceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine yorulur.

Rüyada yorgan ile örtünmek yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.