Rüyada yüzüğü kırık görmek

Rüyada yüzüğü kırık görmek üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, kazancını doğru şekilde kullanacağına, arabasını ve toprağının olacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, şan şöhret kazanacağına delalettir.

Rüyada yüzüğü kırık gördüyseniz:

  • Bazı konularda ne yönde ilerleyeceğiniz karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada yüzüğü kırık görmek sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine işaret eder.

Rüyada kırık nişan yüzüğü görmek düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada kırık söz yüzüğü görmek zorlukların bir anda biteceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada söz yüzüğü çıkarmak kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine işarettir.

Rüyada söz yüzüğü takmak işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada hac yüzüğü görmek kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, mevkilerinin yüksek olacağına tabir olunur.

Rüyada yüzüğü çaldırmak iş hayatında büyük hezimetler alacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, bu yüzden aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, sürekli tartışacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine, bereketli işlere gireceğine yorulur.

Rüyada nişan yüzüğü çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine inanılır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.