Rüyada yüzün gözün şişmesi

Rüyada yüzün gözün şişmesi işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine, işinde büyük zaferler elde edeceğine, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, en gösterişli arabalara bineceğine işarettir.

Rüyada yüzün gözün şişmesi gördüyseniz:

  • Cesaretli yaklaşımlar, alışılmadık yöntemlerle başkalarının iş ya da planlarına dahil olmanız kendi planlarınızda da değişiklik anlamına gelebilir.

Rüyada yüzün gözün şişmesi bereket ve zenginlik sahibi olacağına, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına işarettir.

Rüyada yüzün gözün morarması attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzün zayıflaması şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına işaret eder.

Rüyada yüzün soyulması sorunsuz geçeceğine, huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına inanılır.

Rüyada yüzün gençleşmesi yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, geçmişi unutup geleceğine yorulur.

Rüyada yüzün erimesi sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına işaret eder.

Rüyada yüzün sarkması çok rahat bir hayat süreceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına yorulur.

Rüyada yüzün uzaması gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.