Rüyada yüzüne arı konması

Rüyada yüzüne arı konması hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, dürüst bir şekilde yaşayacağına, refah düzeyinin artacağına, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına işaret eder.

Rüyada yüzüne arı konması gördüyseniz:

  • Kendinizi vermeniz durumunda belli başlı bir hedefinizde yol alabileceksiniz.

Rüyada yüzüne arı konması dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına yorulur.

Rüyada yüzüne çiş gelmesi hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüne süt sürmek insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine işarettir.

Rüyada yüzüne top çarpması sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine alamet eder.

Rüyada yüzüne yağ sıçraması elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, hayatının afiyette geçeceğine işaret eder.

Rüyada yüzüne su çarpmak sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, dünya malı edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne cam batması çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, bereketli işlere gireceğine işarettir.

Rüyada yüzüne su sıçraması allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments