Rüyada yüzünün derisinin kalktığını görmek

Rüyada yüzünün derisinin kalktığını görmek hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün derisinin kalktığını gördüyseniz:

 • Bazı konulara dahil olmasını istediğiniz kişiler varsa istediğinizi bulamayabilirsiniz.

Rüyada yüzünün derisinin kalktığını görmek maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına delalettir.

Rüyada yüzünün derisinin yüzüldüğünü görmek işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada derisinin kalktığını görmek emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi yüzünün derisinin soyulduğunu görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünün derisinin soyulduğunu görmek itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünün derisinin yüzülmesi çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünün derisinin soyulduğunu görmek aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına tabir olunur.

Rüyada ayak derisinin kalktığını görmek kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, işlerinin ters gideceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

4 yorum “Rüyada yüzünün derisinin kalktığını görmek

 1. Rüyamda yüzümün sol taraftan derisinin kalktığını altında yeni birderi kalkan deriyi koparıp atıyorum

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya kazanmaya, başarıya ve bilgiye yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine; başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına; yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına yorulur.

 2. Rüyamda aynaya bakıyorum önce. Yüzümün ilk çene derisi soyuluyor.ama kağıt gibi soyuluyor. Daha sonra soyar soymaz yeni deri oluşuyor onu soyarken yüzümün bütün derisini soyuyorum. Yine hemen yenisi oluşuyor o sırada yanıma birisi geliyor ona gülğmserken yeni oluşan deri tekrar soyuluyor.

  • Habr-ül Menâm der ki,
   Görülen rüya yeteneğe, dileklere ve olaylara delalet eder. Rüya yorumuna göre kişisel konularda yeteneklerinin üzerine gideceğine; dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine; anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına yorulur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.