Rüyada abiyi bir kızla görmek

Rüyada abiyi bir kızla görmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sıkıntılarını atacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine yorulur.

Rüyada abiyi bir kızla gördüyseniz:

  • Mevcut ilişkilerinizdeki bir değişiklik daha parlak bir geleceğin kapılarını açıyor.

Rüyada abiyi bir kızla görmek rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına işarettir.

Rüyada abiyi ölü görmek büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına delalettir.

Rüyada bir abiyi görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, dolayısıyla geleceğine değer katacağına yorulur.

Rüyada abiyi korumak stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada küs abiyi görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bedeninin de iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada abiyi uyandırmak sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada abiyi öldürmek özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına delalettir.

Rüyada abiyi yıkamak iyileşme göstereceğine, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.