Rüyada ağzında cam kırılması

Rüyada ağzında cam kırılması dost ya da akrabalarından yardım alacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, gülmeye hasret kalacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, sevdiği kişileri çok üzeceğine, çirkin bir iş yapmaya, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada ağzında cam kırılması gördüyseniz:

  • Bazı kişiler nedensiz bir şekilde bazı planlarınızı deşifre edebilir veya bozma eğiliminde olabilirler.

Rüyada ağzında cam rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına rivayet eder.

Rüyada ağzında diş dökülmesi zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzında kum görmek kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, kazançlı işler yapılacağına, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzında diş olmaması halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine yorulur.

Rüyada ağzında süt görmek içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına yorulur.

Rüyada ağzında et görmek yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada ağzında mürekkep işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ağzında taş görmek kazalara ve belalara yakın duracağına, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments