Rüyada annenin erkek organı olduğunu görmek

Rüyada annenin erkek organı olduğunu görmek makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, meşakkate düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada annenin erkek organı olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı teklif, öneri veya davetleri değerlendirirken size veya hedeflerinize katkısı olup olmayacağı konusunu daha fazla irdeleyebilirsiniz.

Rüyada annenin erkek organı olduğunu görmek korkularını ve şüphelerini yeneceğine, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine yorulur.

Rüyada kadınken erkek organı olduğunu görmek geleceğinin de çok parlak olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine inanılır.

Rüyada kızın erkek organı olduğunu görmek kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine işarettir.

Rüyada kendinin erkek organı olduğunu görmek rızkın ve kazancın artacağına, gördüğü saygının ve sevginin artacağına delalettir.

Rüyada bir kadının erkek cinsel organı olduğunu görmek durgun giden işlerin açılacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına inanılır.

Rüyada kadında erkek cinsel organı olduğunu görmek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına alamet eder.

Rüyada cinsel organının erkek organı olduğunu görmek rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada erkek organı olduğunu görmek mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.