Rüyada arkadaşın düşman olması

Rüyada arkadaşın düşman olması maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, tartışmaların sona ereceğine, rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşın düşman olması gördüyseniz:

  • İşleri farklı şekilde halletme biçimlerinin farkına varmanız, gelecekte işleri yapma şeklinizi değiştirmenize neden olabilir.

Rüyada arkadaşın düşman olması haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine işaret eder.

Rüyada düşman evi yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada düşman bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada düşman gör çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, beklenen mirasın alınacağına tabir olunur.

Rüyada düşman dan kaçmak tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada düşman dövmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına tabir olunur.

Rüyada kadın düşman hayırlı ve güzel olacağına, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada düşman olmak emeklerinin karşılığını bulacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.