Rüyada arkadaşını felç görmek

Rüyada arkadaşını felç görmek iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşını felç gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi açıklamak, düşündüklerinizi söylemek için bir süredir ihtiyacınız olan dinleyicilere kavuşabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını felç görmek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine işarettir.

Rüyada arkadaşını felç olduğunu görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada felç kalmak sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine delalet eder.

Rüyada felç olduğunu helal rızık yiyeceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bacakların felç olması aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağzı felç olmak sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, huzurunun kaçacağına tabir olunur.

Rüyada felç olmak diyanet hakkını savunamayacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün felç olması ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.