Rüyada aşık etmek

Rüyada aşık etmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada aşık etmek gördüyseniz:

  • İş ilişkilerinizde aşırı derecede bencil davranmaktasınız.

Rüyada aşık olduğun kişinin sana aşık olduğunu görmek kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, sahip olacağı zenginlik sayesinde çok büyük bir huzura kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kişinin sana aşık olması çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada aşık olmadığın birine aşık olmak yardıma ihtiyaç duyacağına, kırılacağına inanılır.

Rüyada aşık olduğum kişinin bana aşık olması büyük sıkıntılar çekeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine tabir olunur.

Rüyada aşık olduğun kişinin başkasına aşık olması eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada aşık olunmak karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine yorulur.

Rüyada aşık erkek kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına işarettir.

Rüyada aşık oynamak bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine ve bundan sonrasının çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments