Rüyada askerin elinde bebek görmek

Rüyada askerin elinde bebek görmek hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine, sıhhat ve huzur bulacağına, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada askerin elinde bebek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada askerin elinde bebek görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine yorulur.

Rüyada askerin elinde köpek görmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada askerin elinde para görmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine delalettir.

Rüyada bir askerin elinde silah görmek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine tabir olunur.

Rüyada askerin elinde silah görmek dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada askerin elinde bayrak görmek sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine işarettir.

Rüyada bebek elinde tutmak etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, büyük savaşların yaşanacağına, kıtlığın meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada elinde bebek tutmak variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.