Rüyada astrolog görmek

Rüyada astrolog görmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada astrolog gördüyseniz:

  • O nedenle hiçkimsenin geçmişte olduğu gibi sizin ya da ilişkilerinizin sorunlarına ayırabilecek zamanı olmayabilir.

Rüyada astrolog görmek ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına tabir olunur.

Rüyada ünlü bir astrolog görmek dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine inanılır.

Rüyada ünlü astrolog görmek öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine işarettir.

Rüyada astrolog hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, bereketli işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments