Rüyada at görmek ve yakalamak

Rüyada at görmek ve yakalamak iş güç konusunda birçok karar verileceğine, parasına da para ekleyeceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına, kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada at görmek ve yakalamak gördüyseniz:

  • Bir an önce kendiniiz affettirmenin yolunu bulun.

Rüyada büyük bir yumurta görmek veya aynı yumurtayı elinde tutmayı görmek elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada görmek istediğin birini görmek için dua zevkli ve güzel hale geleceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek ve kan görmek sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına delalettir.

Rüyada para görmek altın görmek atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına tabir olunur.

Rüyada deniz görmek ve balık görmek maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada görmek istediğin kişiyi görmek ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına delalet eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek ve kan görmek konfor içinde olacağına, borçlarını ödeyeceğine, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına delalettir.

Rüyada doktor görmek hastane görmek hem yaşama olan inancına kavuşacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.