Rüyada aynayı ters görmek

Rüyada aynayı ters görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, maddi yükünün artacağına, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada aynayı ters gördüyseniz:

  • Geçmiş olayların sizi durdurmasına izin vermeyin.

Rüyada aynayı ters görmek ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada aynayı kırmak strese gireceğine, gergin olacağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada aynayı çöpe atmak her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, mutsuz olacağına, üzüleceğine inanılır.

Rüyada kırık aynayı birleştirmek çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine işaret eder.

Rüyada aynayı görmek keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada aynayı öpmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada aynayı yere atmak hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kırık aynayı çöpe atmak sorunların kısa zamanda temizleneceğine, ferah bir haneye sahip olunacağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments