Rüyada babadan karpuz almak

Rüyada babadan karpuz almak onları kendi gözünden bile sakınacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, hasta olacağına, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babadan karpuz almak gördüyseniz:

  • Daha fazla maddi getirisi olabilecek işler araştırabilirseniz, yaşadığınız yerde veya evinizde değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada babadan karpuz almak vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine işarettir.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz toplamak bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına delalet eder.

Rüyada karpuz karpuz görmek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, hem hayatının kurtulacağına delalet eder.

Rüyada karpuz tarlasında karpuz yemek vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine delalettir.

Rüyada babadan ev kalması elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada babadan gizlenmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babadan istenmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada anne ve babadan utanmak sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments