Rüyada babanın cinsel organ görmek

Rüyada babanın cinsel organ görmek çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın cinsel organ gördüyseniz:

  • Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var.

Rüyada babanın cinsel organ görmek yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına delalettir.

Rüyada cinsel organ görmek sözler sarf edeceğine, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organ kanamasi kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına yorulur.

Rüyada cinsel organ yemek yatırımlarının kar getireceğine, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada cinsel organ dokunmak kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, sürekli dua alarak yaşayacağına yorulur.

Rüyada cinsel organ ihya küslükleri gidereceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada cinsel organ koparmak kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına yorulur.

Rüyada cinsel organ değişmesi işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments