Rüyada bacası tüten ev görmek

Rüyada bacası tüten ev görmek aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, hedeflere ulaşılacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, eğer erkekseniz eşinizden boşanacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada bacası tüten ev gördüyseniz:

  • Hayatınızda doğru ilerlemeyen veya hoşunuza gitmeyen şeyler olabilir.

Rüyada bacası tüten ev görmek endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine işarettir.

Rüyada tüten baca görmek o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine delalettir.

Rüyada tüten duman görmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada soba bacası yanması bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada fırın bacası görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, hırpalanacağına tabir olunur.

Rüyada gemi bacası görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir evin bacası yanması keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, mutluluğun ve kazancın daim olacağına işarettir.

Rüyada duman tüten baca görmek çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments