Rüyada balinanın yutması

Rüyada balinanın yutması yüksek tahsil yapacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, sevdiği bir kişinin, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada balinanın yutması gördüyseniz:

  • Üstlendiğiniz yeni işlerde öğrenecekleriniz maddi gelirlerinizin artışında etkili olabilir.

Rüyada balinanın yutması rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balinanın kovalaması bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine yorulur.

Rüyada balinanın saldırısı arkadaştan görülecek faydaya, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balinanın ağzına girmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine inanılır.

Rüyada balinanın sırtında yüzmek işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, yakında başlayacak aşk macerasına işarettir.

Rüyada balinanın doğurduğunu görmek kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada balinanın insanı yutması mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada balinanın karaya vurduğunu görmek sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments