Rüyada başına yağ dökülmesi

Rüyada başına yağ dökülmesi karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada başına yağ dökülmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeye hazır olmanız durumunda özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda kazanacaklarınız olabilir.

Rüyada başına arı konması hem eğleneceğine, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başına bal dökülmesi sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başına el koyması büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine delalet eder.

Rüyada başına bit gelmesi bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine tabir olunur.

Rüyada tek başına olmak karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başına ev yıkılması ticaretin büyüyeceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine rivayet eder.

Rüyada başına taç giymek İslami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine delalet eder.

Rüyada başına un dökülmesi dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.