Rüyada başından bulgur dökülmesi

Rüyada başından bulgur dökülmesi ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, üzüntülerinin son bulacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, devlet ile ilgili bir işten olumsuz sonuç alınacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başından bulgur dökülmesi gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda çözümlenmemiş konularla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada başından bulgur dökülmesi rahat şekilde geçineceğine, herkesin takdirinin toplanacağına delalet etmektedir.

Rüyada başından bit öldürmek takdir edileceğine, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine yorulur.

Rüyada başından bıçaklanmak yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına inanılır.

Rüyada başından bit düşmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, daha iyi anlaşır olacağına inanılır.

Rüyada basından kan akması manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına inanılır.

Rüyada başından kan gelmesi dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Rüyada başından vurulmak girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başından su akması aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments