Rüyada başka bir ilde olmak

Rüyada başka bir ilde olmak yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, büyük zorluklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına inanılır.

Rüyada başka bir ilde olmak gördüyseniz:

  • Sevgi temalı ilişkilerin, romantik gelişmelerin veya yeni aşkların ön plana çıktığı bir aya başlıyorsunuz.

Rüyada başka bir ilde olmak tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka ilde olduğunu görmek sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, büyük başarılar kazanacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine tabir olunur.

Rüyada başka bir ilde çalışmak insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, evine huzur ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüyada başka ilde olmak sevdiği kişilere yardım edeceğine, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada kendini başka bir ilde görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına işarettir.

Rüyada başka bir ilde gezmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, kazancın günden güne artacağına, gayrimenkul işine girileceğine işarettir.

Rüyada kendini başka ilde görmek karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına işaret eder.

Rüyada ayakkabı biri başka biri başka yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.