Rüyada başka bir şehirde çalışmak

Rüyada başka bir şehirde çalışmak maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, insanlarla bir araya geleceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine alamet eder.

Rüyada başka bir şehirde çalışmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki bazı kişileri olayları sizin gözünüzle görmeleri için ikna etmeniz zor olsa da başarabilirsiniz.

Rüyada başka bir şehirde gezmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaybolmak başka şehirde kudret sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada başka şehirde eve taşınmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada başka bir şehirde çalışmak yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına tabir olunur.

Rüyada başka şehirde iş bulmak yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına alamet eder.

Rüyada başka bir şehirde ev almak dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına delalettir.

Rüyada başka şehirde ev aramak evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka bir şehirde kaybolmak kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments