Rüyada başka birinin yıkandığını görmek

Rüyada başka birinin yıkandığını görmek masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine delalettir.

Rüyada başka birinin yıkandığını gördüyseniz:

  • Maddi ya da fiziksel olarak sizi nelerin mutlu ettiğini bulmanız gerekiyor.

Rüyada başka birinin yıkandığını görmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına delalet eder.

Rüyada birinin hamamda yıkandığını görmek büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin halı yıkandığını görmek maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine işarettir.

Rüyada hasta birinin yıkandığını görmek girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada birinin çamaşır yıkandığını görmek kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan rüya sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin soğuk suyla yıkandığını görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin yıkandığını görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada birinin tuvalette yıkandığını görmek işlerinde atılıma geçeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.