Rüyada başkasının dilini görmek

Rüyada başkasının dilini görmek atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, maddi anlamda güç kaybedeceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada başkasının dilini gördüyseniz:

  • Genelde aceleci olmamalısınız.

Rüyada başkasının dilini görmek komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının dilini uzun görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının dilini ısırmak eğlenceli günler geçirileceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının dilini kesmek arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının dilini arı sokmak aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının küçük dilini görmek insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının dilini koparmak başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, ortaya çıkan sıkıntılara, iş hayatında yapılan bir hata yüzünden zarara düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının dilini emmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, kişinin çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments