Rüyada başkasının tırnaklarını görmek

Rüyada başkasının tırnaklarını görmek makamını garantileyeceğine, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, derdin sona ereceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına inanılır.

Rüyada başkasının tırnaklarını gördüyseniz:

  • İlişkilerde bağlayıcı sözler verilebilir ya da sonlanmalar söz konusu olabilir.

Rüyada başkasının tırnaklarını görmek kişinin bir süre çözüm yolu bulamayıp, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine alamet eder.

Rüyada ayak tırnaklarını başkasının kesmesi ardından konu üzerinde düşünüleceğine, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada tırnaklarını başkasının kesmesi sevilen birinin geleceğine, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine delalet eder.

Rüyada başkasının tırnaklarını kestiğini görmek sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, bir rahat yüzü görmeyeceğine inanılır.

Rüyada başkasının ayak tırnaklarını görmek kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada başkasının ayak tırnaklarını kesmek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine işaret eder.

Rüyada bir başkasının ayak tırnaklarını kesmek düşmanını alt edeceğine, dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine işarettir.

Rüyada tırnaklarını çıkarmak üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, evleneceğinize yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.