Rüyada bebeğin bezine işemesi

Rüyada bebeğin bezine işemesi neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, elinin kolunun bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin bezine işemesi gördüyseniz:

  • O zamana kadar uzlaşmacı olmalı veya arabuluculuk yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Rüyada bebeğin bezine işemesi hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada erkek bebeğin bezine kaka yapması üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin bezine kaka yapması mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sofra bezine basmak sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğun bezine kaka yapması özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada erkek çocuğun bezine kaka yapması para sıkıntısından kurtulacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada sofraya bezine basmak kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine yorulur.

Rüyada bebeğin kan emmesi yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments