Rüyada bebeğin kafasının büyük olması

Rüyada bebeğin kafasının büyük olması çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin kafasının büyük olması gördüyseniz:

  • Çevrenizde, sizin için olumlu ya da olumsuz laf taşıyan bir insan var.

Rüyada bebeğin kafasının büyük olması attığı her adımda zarara uğrayacağına, her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine ancak çevresindeki insanların sürekli destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin kafasının kesilmesi borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin kafasının yarıldığını görmek üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada bebeğin kafasının büyümesi onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, biraz olsun hafifleyeceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin kafasının yarılması kötü durumların ortadan kalkacağına, hayatın keyifli bir hale geleceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin kafasının kopması allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada bir bebeğin kafasının kanaması amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeğin kafasının şişmesi bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.