Rüyada bebeğin pencereden düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin pencereden düştüğünü görmek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, anne baba duaları alınacağına, güzel günlerle tanışılacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, imkanlarının genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin pencereden düştüğünü gördüyseniz:

  • Dış görünüşünüz, dış dünyaya bakış açınız veya dış dünyanın sizi algılama biçimi değişebilir.

Rüyada bebeğin pencereden düştüğünü görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına tabir olunur.

Rüyada bir bebeğin pencereden düştüğünü görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine işarettir.

Rüyada erkek bebeğin pencereden düştüğünü görmek kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının pencereden düştüğünü görmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, hastalıkların sona ereceğine delalettir.

Rüyada kızımın pencereden düştüğünü görmek kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada birinin pencereden düştüğünü görmek aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi çocuğunun pencereden düştüğünü görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, mutluluğunun artacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun pencereden düştüğünü görmek iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, arabasını ve toprağının olacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.