Rüyada bebeğin yüzünde leke görmek

Rüyada bebeğin yüzünde leke görmek kişinin beklediği müjdeye ulaşmasına, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin yüzünde leke gördüyseniz:

  • Çok küçük sebepler nedeniyle bile karşınızdaki kimselere saldırmaya eğilimlisiniz.

Rüyada bebeğin yüzünde leke görmek çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyada bebeğin yüzünde siyah leke görmek sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada erkek bebeğin yüzünde leke görmek eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin yüzünde kırmızı leke görmek iş hayatında yeni kapılar açılacağına, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına delalettir.

Rüyada yeni doğan bebeğin yüzünde leke görmek kötü günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada yüzünde leke temizlemek dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde leke çıkması çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, ihanete uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin yüzünde leke görmek sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments