Rüyada beklenen bir işin olmaması

Rüyada beklenen bir işin olmaması yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, işlerinin tutacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada beklenen bir işin olmaması gördüyseniz:

  • Yararlı kontaklar kurabilirsiniz.

Rüyada beklenen bir işin olmaması sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına delalet etmektedir.

Rüyada beklenen işin olmaması zor durumların sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına işarettir.

Rüyada beklenen bir işin olması yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına rivayet eder.

Rüyada beklenen işin olması kendine geleceğine, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine işarettir.

Rüyada beklenen misafirin gelmesi işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada beklenen kişinin gelmemesi çok büyük atılımlar yapacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine işarettir.

Rüyada beklenen haberin gelmemesi sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada beklenen telefonun gelmesi duyduğu endişenin iki kat artacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.