Rüyada beyaz atın doğum yapması

Rüyada beyaz atın doğum yapması büyük kazançlar elde edileceğine, ortak edineceğine, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, bol kazanç getireceğine, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz atın doğum yapması gördüyseniz:

  • Sakin olmaya çalışmalı, yapabileceğinizden fazlası için söz vermemeli ya da vaadlerde bulunmamalısınız.

Rüyada beyaz atın doğum yapması rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, bir sebeple çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz atın doğum yaptığını görmek geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine inanılır.

Rüyada atın doğum yapması bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine inanılır.

Rüyada bir atın doğum yaptığını görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı atın doğum yaptığını görmek maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, rüya sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine inanılır.

Rüyada siyah atın doğum yaptığını görmek çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz atın öpmesi sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz atın eve girmesi kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments