Rüyada beyaz balgam görmek

Rüyada beyaz balgam görmek kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, acı tecrübeler edineceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz balgam gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda size yardımcı olailecek bir kişi her şeyi bir araya getirebilme yeteneğiniz nedeniyle size bazı teklifler getirebilir.

Rüyada beyaz balgam görmek hastalıkların kalmayacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına işarettir.

Rüyada beyaz balgam kusmak kazancın eskisine oranla daha da artacağına, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ağızdan beyaz balgam çıkarmak çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağzından beyaz balgam gelmesi bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada beyaz balgam rahat edilecek bir projeye girileceğine, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bol bol balgam atmak kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına inanılır.

Rüyada balgam kusmak hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına inanılır.

Rüyada balgam çıkartmak çeşitli fırsatlar elde edeceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.