Rüyada beyaz süt mısır görmek

Rüyada beyaz süt mısır görmek ruhuna hayrat yapılacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sağlığın bozulacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına delalettir.

Rüyada beyaz süt mısır gördüyseniz:

  • Eviniz veya ailenizle ilgili bazı konularda problemler yaşanabilir veya işle ilgili gerginlikler söz konusu olabilir.

Rüyada beyaz süt mısır görmek gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına inanılır.

Rüyada beyaz mısır taneleri görmek sevdiklerine kavuşacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada mısır tarlasından mısır koparmak hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada beyaz mısır toplamak çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz patlamış mısır görmek bazı operasyonlar geçireceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada mısır tarlasından mısır toplamak askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına alamet eder.

Rüyada beyaz mısır görmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine işarettir.

Rüyada beyaz mısır unu görmek atılım yapacağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments