Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, onlardan taraf hayır göreceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine inanılır.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta gördüyseniz:

  • Başkalarının hatalarını siz ödemek zorunda değilsiniz.

Rüyada beyaz tavuk beyaz yumurta görmek aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına delalettir.

Rüyada beyaz tavuk yumurta görmek yaşamına bakacağına, hedeflere ulaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz tavuk ve yumurta görmek zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye, rahat edeceğine delalettir.

Rüyada beyaz yumurta ve tavuk görmek ömür boyu başarılı olacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine yorulur.

Rüyada beyaz bir tavuk görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk kaybetmek ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine delalettir.

Rüyada beyaz tavuk yıkamak zor günlerini arkasında bırakacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tavuk yakalamak ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments