Rüyada beyaz yılan beslemek

Rüyada beyaz yılan beslemek çok mutlu edeceğine, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, arif kimselerden sayılacağına, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, hayatın kolaylaşacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine delalettir.

Rüyada beyaz yılan beslemek gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar ya da işler iniş çıkışlı bir seyir izleyebilir.

Rüyada beyaz yılan eti yemek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada görülen beyaz yılan yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine inanılır.

Rüyada beyaz yılan doğurmak çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan siyah beyaz başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz yılan beslemek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz yılan sokması zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına delalettir.

Rüyada sarı beyaz yılan aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, evdeki nimetin çoğalacağına yorulur.

Rüyada iri beyaz yılan görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.