Rüyada bileklik taşı düşmesi

Rüyada bileklik taşı düşmesi işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada bileklik taşı düşmesi gördüyseniz:

  • Risklerin yaratacağı stresten uzak kalmanızda fayda var.

Rüyada bileklik taşı düşmesi maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine işaret eder.

Rüyada cam bileklik çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına işarettir.

Rüyada bileklik denemek sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, şansın döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mor bileklik takmak sorunların çözüme kavuşacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine alamet eder.

Rüyada altın bileklik kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına inanılır.

Rüyada bileklik çaldırmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, elinin darlık içinde kalacağına inanılır.

Rüyada deri bileklik kendi patronu olacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına işarettir.

Rüyada yeşil bileklik gelecek zamanlarda aynı durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.