Rüyada bina merdiveni yıkamak

Rüyada bina merdiveni yıkamak haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bina merdiveni yıkamak gördüyseniz:

  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz.

Rüyada bina merdiveni yıkamak yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada bina merdiveni çıkmak yarasını saracağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bina merdiveni görmek işlerin aksayacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada merdiveni düşürmek sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada metro merdiveni görmek sahip olduğu nimetin artacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine delalet eder.

Rüyada merdiveni yıkılmış görmek içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada otel merdiveni görmek çok sayıda borca gireceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yangın merdiveni inmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.