Rüyada binada su görmek

Rüyada binada su görmek kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, sabırla hayatına devam edeceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, huşu içinde devam edeceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına işarettir.

Rüyada binada su gördüyseniz:

  • Belli bir amacınıza ulaşma konusunda önemli yol alabilirsiniz.

Rüyada binada kaybolmak sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına işarettir.

Rüyada binada koşmak sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına delalet eder.

Rüyada binada olmak sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, dostlardan zarar görüleceğine yorulur.

Rüyada binada su görmek kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek bir binada bulunmak birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, iş hayatının ve aile hayatını düzene gireceğine ve mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski binada oturmak uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüksek binada cam silmek bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada eski binada çalışmak ihanet dolu bir işe girileceğine, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.