Rüyada binanın düştüğünü görmek

Rüyada binanın düştüğünü görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada binanın düştüğünü gördüyseniz:

  • Astrolojik etken olarak kabul edilen hemen hemen bütün gök cisimleri sizi destekler açılardalar.

Rüyada binanın düştüğünü görmek güzel davetler alacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada binanın yürümesi işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına ve sadece kendisine faydalı olmakla kalmayıp, başta ailesi, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir binanın boyanması yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, elinin bollaşacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada binanın boyanması kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada binanın patlatılması zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada binanın en üst katı içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine alamet eder.

Rüyada binanın yıkılması işlerinin kısa zamanda açılacağına, kendisini kazanmaya odaklayacağına yorulmaktadır.

Rüyada binanın çökmesi sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments