Rüyada bir arkadaşı hasta görmek

Rüyada bir arkadaşı hasta görmek ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, çok büyük hayır duaları alacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşı hasta gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmenizin beklenmesi sizi biraz sinirlendirebilir.

Rüyada hasta arkadaşı görmek beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Rüyada bir arkadaşı hasta görmek ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına yorulur.

Rüyada eski arkadaşı hasta görmek sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada en yakın arkadaşı hasta görmek hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına inanılır.

Rüyada hasta arkadaşı ziyaret etmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada eski erkek arkadaşı hasta görmek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşı hasta görmek çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına delalettir.

Rüyada arkadaşı hasta görmek aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.