Rüyada bir arkadaşının cinsel organını görmek

Rüyada bir arkadaşının cinsel organını görmek kazançlı adımlar atılacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine alamet eder.

Rüyada bir arkadaşının cinsel organını gördüyseniz:

  • Belli konulardaki pozisyonunuzu etkileyebilecek değişimler sırasıyla yerini almaya başlayabilir.

Rüyada iş arkadaşının cinsel organını görmek sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada bir arkadaşının cinsel organını görmek ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, problemlerinin biteceğine yorulur.

Rüyada eski arkadaşının cinsel organını görmek işte de mutlu olunacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine yorulur.

Rüyada yakın arkadaşının cinsel organını görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, iyi şartlarda yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, ticaretin büyüyeceğine tabir olunur.

Rüyada cinsel organını saklamak aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine tabir olunur.

Rüyada cinsel organını tutmak kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına inanılır.

Rüyada bir akrabanın cinsel organını görmek çok doğru bir yol tutulacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments