Rüyada bir erkeğin başını okşaması

Rüyada bir erkeğin başını okşaması evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin başını okşaması gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenebilir, tecrübelerinizi her alana yansıtabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin başını okşaması dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin başını yıkamak tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, önemli işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkeğin başını kapatması elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin başını yıkamak gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin omzuna başını yaslamak dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı bir erkeğin başını yıkamak bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başını erkeğin omzuna koymak günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin başını örtmesi her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.